TYPY LODÍ:

 

 

 

RAFT GUMOTEX COLORADO 450

 

   Jedná se o nejčastěji se vyskytující typ raftu na českých řekách. Tento časem prověřený raft se dokonale hodí jak pro klidné prázdninové plavby, tak i pro závodní plavby v peřejích. Raft při plném obsazení uveze 6 osob, ale lze jej doporučit i pro 4-5 člennou posádku s tím, že se Vám tak na raft vejde větší množství bagáže. Maximální přípustná nosnost raftu je 600 kg.

 

Parametry:

 

   ► délka: 450 cm

    šířka: 160 cm

    hmotnost: 37,5 kg

    max. nosnost: 600 kg

    max. počet osob: 6

 

 

 

 

KÁNOE NAFUKOVACÍ GUMOTEX PALAVA 380

 

   Palava 380 je oblíbená nafukovací kánoe pro dvoučlenou posádku. V porovnání s většinou klasických, ať už laminátových nebo polyetylenových lodí, je nafukovací kánoe Palava mnohem stabilnější, což ocení především začínající nebo mírně pokročilí vodáci.

 

Parametry:

 

   ► délka: 380 cm

    šířka: 90 cm

    hmotnost: 21 kg

    max. nosnost: 240 kg

    max. počet osob: 2

 

 

 

 

 


 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ K LODÍM:

 

 

 

PÁDLO PANDA RAFT 1-101/1

 

   Kvalitní České pádlo pro rafty a kanoe s listem a hlavičkou z houževnatého plastu a duralovou žerdí. Jedná se o velmi lehká pádla vhodná i pro začínající nebo mírně pokročilé vodáky. Pádla pro Vás máme v různých délkách, včetně dětských.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VESTA HIKO ROSANNA

 

   Kvalitní plovací vesta komorové konstrukce se zapínáním na zip a možností úpravy velikosti v pase popruhem. Tento typ vesty máme v několika různých velikostech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VESTA HIKO BABY

 

   Dětská záchranná vesta. Konstrukčně koncipována tak, aby dítěti při pádu do vody pomáhala v přetočení na záda a límec automaticky držel hlavu nad vodou. Bezpečnostní popruhy mezi nohy zajišťují vestu pevně na těle dítěte. Součástí výbavy jsou reflexní prvky. Tato vesta je vyrobena v souladu s novou Evropskou normou ISO 12402-4. (www.hiko.cz)

 

 

 

 

 

 

 

 

VODÁCKÉ VAKY GEMMA CORTEX

 

   Naše půjčovna Vám jako jedna z mála zapůjčí pro udržení Vašich věcí v suchu namísto klasických barelů tyto kvalitní nepromokavé vodácké pytle. Jejich výhodou oproti klasickým barelům je především lepší skladnost v lodi a z našich zkušeností také větší spolehlivost proti proniknutí vody. Vaky máme v objemech 60 nebo 80 litrů (pro srovnání: běžný vodácký barel má objem "pouze" 50 litrů).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUMPA DOUBLE QUICK III

 

   Výkonná dvoucestná pumpa sloužící k udržování optimálního tlaku ve vzduchových komorách našich lodí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LANKO SE ZÁMKEM

 

   Pro zajištění raftů nebo kánoí v kempech vám zapůjčíme ocelové lanko se zámkem.